ZÁSILKOVNA NAD 899 KČ ZDARMA

VÁHA BREWISTA SMART SCALE 2

Profesionální baristická váha americké značky Brewista. Precizní, univerzální a voděodolná.

U dodavatele. Odesíláme do 3 dnů
1 870 Kč
Kategorie: VÁHY

Tato váha je určena nejen na domácí použití, ale díky kvalitě zpracování a množství funkcí je vhodná i do kaváren. 

 

- Celá konstrukce má vodě odolný nano povlak, který se opravdu hodí zejména při použití na espresso

- Vážící plocha z nerezové oceli (v balení navíc ochranný silikonový povrch na vážící plochu a plastový tácek)

- Vestavěná baterie: nabíjení pomocí USB kabelu

- Kapacita 2 000g 

- Přesnost vážení 0,1 g

- Podsvícený display

- Časovač

- Auto off funkce

- 6 vážících režimů

Režim 1 – Plně manuální režim s ručním nulováním váhy a spouštěním časomíry.

Režim 2 – Automatické nulování a okamžité spuštění časomíry. Váha a časomíra se spustí bezprostředně poté, co na váhu položíte šálek. Jakmile šálek odeberte, po pěti vteřinách se hodnoty opět vynulují.

Režim 3 – Automatické nulování a manuální časomíra. Čas i váha se automaticky vynulují hned poté, co na váhu položíte šálek. Spusťte na kávovaru extrakci kávy a ve stejný čas zmáčkněte oranžové tlačítko TIME, které spustí časomíru. Časomíra se automaticky zastaví ve chvíli, kdy sundáte šálek z váhy. Po pěti vteřinách se opět váha vynuluje.

Režim 4 – Automatické nulování s vypnutou časomírou. Položte šálek na váhu a zapněte extrakci kávy. Váha se ukazuje automaticky, čas zůstává deaktivovaný. Váha se vynuluje pět vteřin po sejmutí šálku.

Režim 5 – automatické nulovaná a automatické spuštění časomíry. Položte šálek na váhu a počkejte, až se vynuluje. Časomíra se spustí automaticky ve chvíli, kdy se tekutina dotkne šálku. Pokud chcete časomíru přerušit, zmáčkněte tlačítko TIME. Váha se sama vynuluje pět vteřin po sundání šálku z váhy.

Režim 6 – režim pro přípravu filtrované kávy. Připravenou nádobu na kávu položte na váhu, zmáčkněte TARE a začněte zalévat kávu vodou. Časomíra se spustí automaticky. Váha se vynuluje 5 vteřin po sundání potřebného kávového příslušenství z váhy.

Zpět do obchodu